5882a

Končni skupni vrstni red

Končni skupni vrstni red 1     ŠC Novo Mesto 2     ŠC PET Ljubljana 3     ŠC Velenje 4     ŠC Krško – Sevnica 5     TŠC Kranj 6     SERŠ Maribor 7     SŠTS Šiška 8     ŠC Ravne na Koroškem 9     SPTŠ Murska Sobota 10   VEGOVA Ljubljana 11   ŠC Ptuj 12   TŠC Nova Gorica 13   CIRIUS Kamnik 14   STPŠ Trbovlje  

Rezultati mini maratona

Končna uvrstitev 1     SŠTS Šiška 2     ŠC Novo Mesto 3     TŠC Kranj 4     ŠC Ravne na Koroškem 5     ŠC PET Ljubljana 6     SERŠ Maribor 7     VEGOVA Ljubljana 8     TŠC Nova Gorica 9     ŠC Velenje 10   SPTŠ Murska Sobota 11   STPŠ Trbovlje 12   ŠC Ptuj 13   ŠC Krško – Sevnica 14   CIRIUS Kamnik

npg_fi

Rezultati nogometa

Končna uvrstitev 1     ŠC Velenje 2     CIRIUS Kamnik 3     SŠTS Šiška 4     TŠC Kranj 5     ŠC Ravne na Koroškem 6     SPTŠ Murska Sobota 7     TŠC Nova Gorica 8     ŠC Novo Mesto 9     ŠC PET Ljubljana 10   ŠC Krško – Sevnica 11   STPŠ Trbovlje  

Rezultati namiznega tenisa

Končna uvrstitev 1     ŠC Ptuj 2     SPTŠ Murska Sobota 3     SERŠ Maribor 4     ŠC Velenje 5     TŠC Nova Gorica 6     VEGOVA Ljubljama 7     ŠC PET Ljubljana 8     SŠTS Šiška 9     ŠC Ravne na Koroškem 10   TŠC Kranj  

Rezultati košarke

Končna uvrstitev 1    TŠC Kranj 2    TŠC Nova Gorica 3    VEGOVA Ljubljana 4    ŠC Krško – Sevnica 5    ŠC Ravne na Koroškem 6    ŠC Ptuj 7    SERŠ Maribor  

Rezultati biljarda

Končna uvrstitev 1     ŠC Krško – Sevnica 1 2     ŠC Ravne na Koroškem 3     TŠC Kranj 1 4     ŠC Ptuj 1 5     TŠC Kranj 2 6     ŠC Ptuj 2 7     VEGOVA Ljubljana 8     ŠC Krško – Sevnica 2 9     ŠC Velenje 1 10  SPTŠ Murska Sobota 1 11  SPTŠ Murska Sobota 2 12  ŠC PET …

Rezultati šaha

Končna uvrstitev 1       ŠC Novo mesto 2       ŠC Velenje 3       Vegova Ljubljana Posamične uvrstitve 1        Rudman Robert    ŠC Novo mesto 2        Novak Tomo    ŠC Velenje 3        Plavec Jože    ŠC Novo mesto 4        Jakopčič Andrej    ŠC Novo mesto 5        Purg Damjan    Vegova Ljubljana …

Rezultati tenisa

Končna uvrstitev 1    ŠC PET Ljubljana 2    ŠC Novo Mesto 3    ŠC Ravne na Koroškem 4    SERŠ Maribor 5    VEGOVA Ljubljana 6    SPTŠ Murska Sobota 7    ŠC Velenje 8    TŠC Kranj 9    STPŠ Trbovlje 10  ŠC Krško – Sevnica

Rezultati badmintona

Končna uvrstitev 1    SŠTS Šiška 1 2    ŠC Ptuj 1 3    SŠTS Šiška 2 4    ŠC Novo Mesto 5    ŠC PET Ljubljana 6    ŠC Ravne na Koroškem 7    SERŠ Maribor 8    ŠC Ptuj 2 9    VEGOVA Ljubljana 1 10  ŠC Velenje 11  CIRIUS Kamnik 12  VEGOVA Ljubljana 2

Rezultati pikada

Končna uvrstitev 1   ŠC Krško- Sevnica 2   TŠC Kranj 2 3   ŠC Novo mesto 2 4   TŠC Nova Gorica 2 5   SERŠ Maribor 2 6   SPTŠ Murska Sobota 1 7   SŠTS Šiška 8   STPŠ Trbovlje 9   ŠC Velenje 1 10  ŠC Ptuj 2 11  ŠC Ptuj 1 12  SERŠ Maribor 1 13  ŠC Novo …